Düğün çekimini yaptığım çiftlerimin yorumları;

Her işte olduğu gibi düğün fotoğrafçılığında da olumlu referans çok çok önemli.

Düğün fotoğrafçısı arayışı içerisinde olan gelin damat adayları çoğu kez arkadaşlarından duydukları düğün fotoğrafçısıyla çalışmak isterler.

Ancak bir yada iki kişinin deneyimi veya bakış açısı sizin beklentinizle örtüşmeyebilir ve sonuçta beklediğiniz gibi bir sonuç alamayabilirsiniz.

Bu yüzden uzun süredir gelin damat adaylarına çekimini yaptığım çiftlerimin deneyimlerini ve yorumlarını paylaştırmayı çok istiyordum. Hatta bir çok kere çiftlerimin övgü dolu maillerini mesajlarını ve telefonlarını alsamda kendi siteme kendi insiyatifimle yazmak bana pek doğru gelmiyordu.

Artık Google’nin bu konuda benim gibi düşünenler için başlattığı son derece güzel bir uygulamasıyla google kullanıcıları hizmet aldıkları kişi veya kurumlara hiçbir düzeltme veya silme imkanı olmadan diledikleri yorumları yazabilir oldular. Böylece hem güncel yorumları görebilecek hemde beklentinize uyan çekim hikayesi olupta yorum yazan çiftlerime ulaşarak bilgi alma şansınız olacak.

Benim hakkımda yapılan yorum ve değerlendirmeler için bu linke tıklayabilir

yada google arama penceresine “düğün fotoğrafçısı hande karayaka” yazarak arama yapıp aşağıdaki örnekte görülen bölüme girip okuyabilirsiniz.

Düğün fotoğrafçısı hande karayaka hakkında yorumlar
Düğün fotoğrafçısı yorumları