Bodrum düğün fotoğrafçısı - wedding photography

Stephanie & Pierre – Bodrum Düğün fotoğrafları

Evet bir düğün fotoğrafçısı olarak bir çoğunuzun aksine siz yazın tatil yaparken ben çok yoğun çalışıyorum. Ama itiraf ediyorum ki bu mesleğin çok keyifli yanları da var. Bunlardan biri Bodrum, Kapadokya, Cunda adası ve Bozcaada gibi birbirinden güzel yerlerde, düğünleri fotoğraflama şansını bulmam. İşte bu düğün de bu şansı yakaladığım düğünlerden biri. Doğal güzellikleriyle birçok insanın aşık olduğu yer “Bodrum”. Aşık olunası kent bu sefer birbirine aşık bir çiftin yeni bir başlangıcına, düğünlerine tanıklık etti. Stephanie güzelliğiyle, Pierre ise yakışıklılığı ile Bodrum’u kıskandırdı. Nedimeleri ve sağdıçları ile, “Maça Kızı”nın muhteşem atmosferinde muhteşem ötesi bir törenle evlendiler.

Sabahın erken saatlerinde uçakla Bodrum’a giderek doğru tüm günümüzün geçeceği otele, Maça Kızı’na ulaştım. Öğlen Stephanie ile buluşarak hazırlıklara başladık. Yabancı gelin ve damatlarımın düğünlerinde çoğunlukla ben bir fotoğrafçı olmaktan öte aynı zamanda tercüman oluyorum. Kendimi bir nevi nedime gibi hissetmeme neden oluyor bu durum :) Tabii bu gelinlerin her zaman nedimeleri de oluyor ve sabahtan itibaren gelinin etrafında dört dönüyorlar. Tüm gün gelini rahatlatıp onun omzundan birçok yükü almak açısından da çok faydalı oluyorlar. Aynı durum damat ve sağdıçlar için de var tabii. Fotoğraflarda da göreceğiniz gibi Stephanie ve nedimeleri hazırlanırken Pierre ve sağdıçlar küçük bir kutlama yemeği yiyip denizde keyif yaptılar.

Tören gün batımında gerçekleşti. Gün batarken onlar hastalıkta ve sağlıkta birlikte olmak için yemin ettiler.

Törenin arkasından barda küçük bir kokteyl yapılarak yemeğe geçildi. Yemekte yapılan konuşmalar bence bizim düğünlerimizde de mutlaka olmalı. Gelin & damadın ailelerinin, damadın ve baş sağdıcın çift hakkındaki konuşmaları sırasında o kadar keyifli anlar oluyor ki. Kah çiftin gözleri doluyor, kah ortalık kahkahalarla çınlıyor.

Sabahın erken saatlerinde başlayan gün ertesi günün ilk saatlerine kadar devam ederken hiçbir davetli dans pistinden inmedi.  Sizi Bodrum düğün fotoğraflarıyla başbaşa bırakayım :)

Sevgili Stephanie & Pierre, Bodrum’da gerçekleşen bu özel gününüzde Bodrum düğün fotoğrafçısı olarak Hande Karayaka Photography‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Bir ömür boyu mutlu olmanız dileğiyle :)

Farklı, Bodrum düğün fotoğrafları için aşağıdaki linklerden diğer çekimleri inceleyebilirsiniz.

Bodrum düğün fotoğrafları

Elif & Erdinç

Bodrum düğün, nişan fotoğrafları / wedding photos

Bodrum düğün fotoğrafları

Julia & Arin

Bodrum düğün fotoğrafçısı fotoğrafları
Bodrum düğün fotoğrafçısı fotoğrafları