Sapanca Sakarya düğün fotoğrafları - wedding photos

Sapanca, Sakarya düğün fotoğrafları – Nazan & Fatih

Sapanca, Sakarya düğün fotoğrafları çekimi için arayan çiftler düğün günü haricinde hafta içi bir günde çekim istediklerinde çok daha mutlu oluyorum. Sapanca Sakarya ve Kocaeli civarında o kadar güzel yerler var ki düğün fotoğraflarını buralarda çektirebilenler çok şanslı. Tahmin edeceğiniz gibi bu güzel fotoğraf çekim yerlerine gidebilmek zaman alabilmekte ve düğün günü bunu yapmak çok zor maalesef. Zaten hafta sonları kalabalıktan dolayı tam istenildiği gibi çekim yapmakta pek mümkün değil.

Sevgili Nazan ve Fatih düğün fotoğrafları çekimine gereken özeni ve zamanı ayırabildikleri için rahat bir ortamda keyifli bir çekim yapabildik. Şanlılar ki fotoğraflarına beyaz atlar dahil olunca bir birinden özgün ve güzel düğün fotoğraflarına sahip oldular.

Sakarya ve Kocaeli bölgesinde düğün, nişan veya save the date fotoğraf çekimi yaptırmayı düşünüyorsanız benimle iletişime geçerek size en yakın ve güzel fotoğraf çekilebilecek yerlere gitme fırsatını bulabilir, bir birinden güzel fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Çoğu zaman çiflerim “burada yaşıyoruz ama böyle güzel yerler olduğunu bilmiyorduk” derler. Ne diyelim bu da benim işim ve sürekli en iyisini yapmak için araştırıyorum, öğreniyorum :)

Sevgili Nazan ve Fatih’e düğün fotoğrafçısı olarak beni tercih ettikleri için teşekkür eder, mutluluklar dilerim.

Sapanca Sakarya düğün fotoğrafları ilginizi çekiyorsa bunlarada göz atabilirsiniz.

Sapanca düğün fotoğrafları
Büşra & Tugay

Sapanca düğün fotoğrafçısı fotoğrafları
Sapanca Sakarya düğün fotoğrafları