Düğün fotoğrafları

Düğün belgeseli fotoğrafları, Wedding day documentary Istanbul

Düğün fotoğrafçısı arayışlarında her gelin damadın beğenileri ve tarzları farklı olabiliyor. Bu sebeple farklı tarzlarda çekimini yaptığım düğün fotoğraflarından seçilmiş kareleri burada ve alt kategorilerde bulabilirsiniz.

Güncel fotoğraflar için instagram adresimi, tüm fotoğraf çekimlerimi kategorilere ayrılmadan incelemek içinse Blog bölümünü takip edebilirsiniz.

Destinasyon düğünleri

Destinasyon düğün fotoğraları - wedding photo

Farklı şehir ve ülkelerde yapılmış; düğün, nişan, save the date ve trash the dress fotoğraf çekimlerini bu bölümde bulabilirsiniz. Düğün fotoğrafçısı olarak farklı destinasyonlarda fotoğraf çekimi yapmak benim için yeni bir deneyim ve keyif kaynağıdır.

Her şehrin /ülkenin kendine has farklılıkları fotoğraf çekimlerinde ayrı bir güzellik ve sıradışılık katmaktadır. Sizde düğününüzün yapıldığı yer dışında gönlünüzdeki şehirde fotoğraflarınızı çektirerek daha farklı ve ilgi çekici düğün fotoğraflarına sahip olabilirsiniz.

Nişan fotoğrafları

Düğün ve nişan fotoğrafları - fotoğrafçısı

Nişan fotoğraf çekimi yaptıracak çiftlerimiz gelin damat adaylarımıza göre daha rahatlar bu konuda. Nişanlanacak çiftlerime daha güzel, rahat ve ekonomik bir çekim için hafta içlerini öneriyorum.

Nişan çekimini muhakkak yaptırın, böylece iyi veya kötü bir deneyimle düğün fotoğraf çekimi için daha doğru karar verebilirsiniz. Nişanını çektiğim tüm gelin damatlarımın düğün çekimlerinde de yanlarında olmak ayrı bir mutluluk:)

Save The Date

Save the date fotoğrafları çekimi - photos

Yurt dışındaki düğünlerin vazgeçilmezlerinden biri olan Save the date fotoğraf çekimi ülkemizde de yaygınlaşmaktadır. Düğün öncesi yapılan kısa ve çoğu zaman eğlenceli çekimle düğününüzü sevdiklerinize daha farklı ve güzel bir şekilde duyurabilir veya bu fotoğrafları düğününüzde slayt olarak kullanabilirsiniz.

Hangi amaçla olursa olsun save the date çekiminiz hem çok keyifli geçer hem de müstakbel eşinizle gelinlik / damatlık olmadan birbirinden güzel fotoğraflarınız olur:)

Trash The Dress

Sahil düğün fotoğrafları

Trash The Dress fotoğraf çekimleri benim için ayrı bir heyecan:)  Bu çekimlerde hem gelin ve damadım hem de ben sınırları zorlarız. Sonunda deli dolu ama bir o kadar güzel kareler çıkar.

Bu çekimler genelde deniz kenarı/kumsal gibi yerlerde yapılsada amaç gelinliğin kirlenme korkusu olmadan eğlenerek fotoğraf çektirmek olduğundan çekim yeri hayal gücünüzle sınırlıdır.

Aile fotoğrafları

Aile fotoğraf çekimi - Family photo sessions - Istanbul

Yıllar geçtikçe geriye baktığınızda ailenizle birlikte çekilmiş profesyonel fotoğraflarınızın olmadığı ve cep telefonlarıyla çekilmiş ama sadece cepten baktığınızda bir şeye benzeyen fotoğrafları görürsünüz. Oysaki bu işin farkına varmış aileler bu güzel anlarını profesyonel ellerde ölümsüzleştirerek yıllarca keyifle bakacakları aile fotoğraflarına sahip olmaktalar.

Ne gereksiz şeylere para harcanırken sevdiklerimizle birlikte keyifli pozlar vererek bu mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek çok daha doğru olmazmı sizce?