Pamuksuz Ailesi – Aile Fotoğraf Çekimi

Mart 2011’di, Burcu Hanım’la görüşmüştük. Bir bebeği olacaktı, kız. Adı Işıl olacaktı :) Ve ben Işıl’ın doğum fotoğraflarını çekecektim. Tabii normal doğum bu ne zaman olacağı belli olmaz. Bu nedenle Tahmini doğum tarihinden birkaç gün önce ve birkaç gün sonra ben hep elim telefonda, fotoğraf makinamın çantası kapıda hazır şekilde beklerim. Hiç unutmuyorum ben Real’de alışverişteyim, telefonum çaldı, arayan Emrah Bey (Burcu Hanım’ın eşi). Allah dedim içimden alışverişi bırakıp koşa koşa eve gitsem yarım saat kaybedeceğim. Korka korka açtım telefonu. Emrah Bey “Hande Hanım, bizim kız dün gece çok acele geldi sizi rahatsız etmedik. Biz çekim hakkımızı evde kullanmak istiyoruz” dedi. Nasıl rahatladım anlatamam “Seve seve” dedim. İtiraf ediyorum doğum çekiminin tadı farklı olsa da ev çekimleri hep daha rahat ve daha keyifli oluyor. Anne daha bakımlı, bebek kendi ortamında daha huzurlu, her şeyden öte gelen giden olmadan daha rahat vs.

İşte Mart 2011’de biz bu şartlarda fotoğrafladık Işıl’ı. 3 sene sonra kardeşini fotoğraflamak da bana kısmet oldu. Zaten bende bir aile fotoğrafçısı durumu oluşuyor hep. Bir başladık mı her önemli günde ailelerin yanında oluyorum. Ne mutlu bana :)

Çekim’in teması aslında Kıvanç Bebeğin ev çekimi idi ama Kıvaç Bebek doymak bilmeyince, bu arada Işıl’ım da fırsattan istifade “Işıl çekelim, Işıl çekelim” deyince geniş kapsamlı bir bebek, çocuk ve aile çekimi oluverdi. Çok da güzel oldu bence.

Pamuksuz ailesinin Aile fotoğraf çekimi ile sizi başbaşa bırakayım

aile fotografcisi-fotograflari-03 aile fotografcisi-fotograflari-04 aile fotografcisi-fotograflari-05 aile fotografcisi-fotograflari-06 aile fotografcisi-fotograflari-07 aile fotografcisi-fotograflari-08 aile fotografcisi-fotograflari-09 aile fotografcisi-fotograflari-10 aile fotografcisi-fotograflari-11 aile fotografcisi-fotograflari-012 aile fotografcisi-fotograflari-12 aile fotografcisi-fotograflari-13 aile fotografcisi-fotograflari-022

 

Aile Fotoğraf Çekimi – Pamuksuz ailesi