Ordu Perşembe düğün ve nişan fotoğrafları - wedding photos

Canan & Ersin – Ordu Perşembe düğün fotoğrafları

Düğün fotoğrafçısı olmak sık sık seyahat etmeyi gerektiriyor :)  Bu çekimimizde Karadeniz’in en güzel şehirlerinden Ordu’daydık. Canan Hanım “Eylül ayında Ordu’da düğünüm olacak gelebilir misiniz” dediğinde yine içimi heyecan kapladı ve gözümün önünden Ordu Perşembe sahillerinde ve birbirinden güzel mekânlarında çekmek istediğim düğün fotoğrafları pozları geçmeye başladı.

Bir süredir Ordu’ya gitme fırsatı bulamadığım için çekim öncesinde anıları tazeler Ordu’yu biraz olsun gezerim diye düşünüyordum. Haliyle evdeki hesap çarşıya uymadı ve geçen yıl Ordu havalimanı olmadığı için Samsun üzerinden gelmek zorunda kalınca yol çalışmaları biraz zamanımızı çaldı.

Olsun; tekrar gitmek için yine bahanelerim çoğaldı. Teleferiğe binmem, Boztepe’ye çıkmam, Yorozkent ormanı ve sahillerde keyifli yürüyüşler yapmak için mutlaka gitmem lazım Ordu’ya :)

Çekimimizde bir çok mekâna uğramak planındaydık ama çiftimiz akşam düğün öncesinde aile ve düğün mekanı programı sebebiyle çekime fazla uzun zaman ayıramadı. Önce Perşembe ilçesinin en güzel ve bilinen yerlerinden Yason Burnu’na giderek hızlı ama keyifli bir çekim gerçekleştirdik. Dönüş yolunda ise Perşembe plajlarını görünce dayanamayıp attık kendimizi sahillere :)

Sizi Ordu düğün fotoğraflarıyla baş başa bırakayım.

Ordu düğün fotoğrafçısı Hande Karayaka

Ordu Perşembe düğün fotoğrafları