Narin Mustafa – Nişan fotoğrafları

Düğün çekimlerimi aylar sonra blogumda paylaşabildiğimi bilenler şimdi şaşıracaklar, biliyorum. Ama Narin Hanım’ların nişan fotoğraflarının editlerini yaparken o kadar hoşuma gitti ki bir kısmını hemen Facebook Sayfamda paylaştım.

Nişan fotoğrafçısı arayışına girdiklerinde Mustafa Bey asker. Bu nedenle beni Narin Hanım buldu. Mustafa Bey’in izinli olduğu bir gün ön görüşmemizi yaptık. Daha sonra Narin Hanım, “Aslında ben hiçbirşeye öyle çabuk karar veremem ama nasıl olduysa sizinle ilk anda çalışmak istedim.” dediğinde tekrar anladım ki bu iş elektrik işi. O elektrik onların beni seçmesinde, benim ise fotoğraflarımın güzel olmasında o kadar etkili ki.

Narin Hanım, çok zarif ve doğaldı çekimler boyunca. Eminim karelerden de anlaşılıyordur.

Düğün, nişan fotoğrafı çekimlerinde biz fotoğrafçılar kendimizi ne kadar paralarsak paralayalım eğer ortada duygu yoksa kareler vasattan öteye gidemiyor. Eğer çift birbirine bakarken gözlerinde bir duygu yoksa o pozun zoraki verdirildiği hemen anlaşılıyor.  Narin & Mustafa çifti ise bunun tam aksine gülerken bile aşkla bakıyorlardı birbirlerine.

İşte mutluluğu sonuna kadar hakkeden, Narin & Mustafa çiftinin nişan fotoğrafları:

Sevgili Narin & Mustafa, bu önemli gününüzü ölümsüzleştirmek için nişan fotoğrafçısı olarak beni seçtiğiniz için çok teşekkür ederim. Mutluluğunuzun tamamlanacağı düğün çekiminizde görüşmek üzere….

Düğün fotoğrafçısı Hande Karayaka

Nişan fotoğrafları N&M