Fethiye Düğün Fotoğrafçısı fotoğrafları - Wedding Photography

Muğla, Fethiye düğün fotoğrafları – Havva & İlyas

Düğün fotoğrafçısı tavsiyesi ile gelen çiftlerim çoğunlukta olsa da Google veya Instagram’da görüp bana ulaşan çok sayıda kişiden biride sevgili İlyas Beydi. Düğün çekimine uzun zaman olsa da 11 ay öncesinde görüşmelere başlamıştık. “Bodrum’mu olsun?” “Malatya’da çektirsek nasıl olur?” gibi sorular sonunda tavsiyemizle Fethiye’nin harika atmosferi son kararımız oldu.

Çekimimize Fethiye’nin tarih kokan, Likyalılar, Rumlar ve son olarak Mübadele ile gelen Trakyalı Türklere ev sahipliği yapan Kayaköy’de başlamak için yola koyulduk. Ancak fotoğraf çekimi yapabileceğimiz kilise ve benzeri güzel alanlara girişleri yasakladıkları için burayı atlayarak sakin olduğunu bildiğimiz plajlara attık kendimizi.

Fotoğraflardan da göreceğiniz gibi Havva ve İlyas son derece neşeli ve biz fotoğrafçıların aradığı kendini doğal akışa bırakan, eğlenen arada pozlar yakaladığımız çiftlerden biriydi. Çekimin başından sonuna kadar gülüp eğlendik desem yalan olmaz. Kendimize geldiğinde çoktan hava kararmış biz Drone uçurmayı bile karanlığa bırakmıştık :)

Fotoğraf çekimimizin başında gelinlik ve damatlıkla güzel bir mekanda bol bol fotoğrafladık kendilerini. Sonrasında Fethiye atmosferine girip fazlalıkları atarak sahil moduna geçtik. Ne güzel şeymiş rahat kıyafetlerle çekim yapmak :)

Temmuz ayında Fethiye gibi bir turizm kentinde fotoğraflarda gördüğünüz gibi boş plajlar olmaz, hatta adım atılamaz. Ama her zaman olduğu gibi asistanım (Eşim) bakir koyları bulup rahat rahat çekim yapmamızı sağladı.

Günün sonunda sevgili Havva & İlyas çok mutluydu ve bizi bırakmayarak güzel bir restoranda ağırladı. Teşekkürler ediyor ve mutluluklar diliyoruz.

Bu çekimde de göreceğiniz gibi bir yada iki günlük bir kaçamak ile hem mini bir tatil yapmış olursunuz hem de farklı ve harika düğün fotoğraflarına kavuşursunuz.

Muğla, Fethiye düğün fotoğrafları