Kıbrıs düğün fotoğrafları - Cyprus Wedding photos - Fotoğrafçısı

Kıbrıs düğün fotoğrafları – İnci & Ceyhun

2017 Kıbrıs düğün fotoğrafları çekimlerime İnci ve Ceyhun çiftimle açılışı yaptım. Düğün fotoğrafçısı olmanın bana verdiği en büyük keyiflerden biridir; sevdiğim yerlere sık sık gidebilmek.
İstanbul’da ki görüşmemizde kıbrıs’ta yapılacak balayı fotoğraf çekimi ile ilgili tüm detayları görüşmüştük. İnci Hanım ve Ceyhun Bey zaten konsepte uygun hazırlıklara başladıkları için rahat bir görüşme oldu.

Çekim için planladığımız mekanlar Kaya Artemis oteli ve çevresi olacağı için izin gerekliydi. Her zamanki gibi Kaya Artemis’in nazik yöneticileri otelde kalan balayı çiftlerine bu imkanı vererek onları üzmemişti. Bunun rahatlığı içinde Kıbrıs için biletler alınarak heyecanlı bekleyişe geçmiştik.

Gün yaklaştıkça hava durumunu kontrol etmelerimiz hızlandı, zira çekim günümüzde yağmur ihtimali vardı. Biz düğün fotoğrafçıları bulutlu havayı severiz ama yağmur bizim en büyük korkularımızdan maalesef. Şans bu ya, Lefkoşa Ercan havalimanından aracımızı kiralayarak yola çıktığımızda hava gayet güzelken Gazimağusa İskele mevkiinde bardaktan boşanırcasına sağanak yağmura yakalanmak tam bir süpriz oldu :)

Neyse ki hava durumunu takip ettiğimiz uygulamalar kısa süre sonra yağmurun duracağını müjdeliyordu. Gazimağusa’da biraz oyalanıp kahvaltımızı yaparak yavaş yavaş Kıbrıs’ın en tercih edilen otellerinden Kaya Artemise doğru yola çıktık. Çekime başladığımızda gerçekten de havada bir tane bulut kalmamış ama fırtına ve yağmur sahilin altını üstüne getirmişti. Her zamanki gibi düğün fotoğraf çekimine başladığımızda ardı ardına güzel fotoğraf kareleri ile saati unutup ve bir hayli uzatıp keyifle çekimimizi tamamladık.

Kıbrıs düğün fotoğrafçıları çok şanslılar, ellerinde her türlü çekime uygun güzel mekanlara ve uzun bir düğün sezonuna sahipler.

Sizde balayınızda veya planlı gezinizde Kıbrıs ‘ın muhteşem atmosferi eşliğinde düğün, nişan, trash the dress veya save the date çekimlerinizi yaptırabilirsiniz.

Artık kıbrıs düğün fotoğrafları ile sizi başbaşa bırakayım :)

Kıbrıs düğün fotoğrafları ilginizi çekiyorsa bunlara da göz atabilirsiniz.

Kıbrıs nişan fotoğrafları
Söz ve Nişan Töreni

Kıbrıs düğün fotoğrafları
Tüm gün düğün çekimi

Kıbrıs Lefkoşa Girne Magusa en iyi düğün fotoğrafçıları - cyprus wedding photography

Kıbrıs düğün fotoğrafları
Dış Çekim

Kıbrıs düğün fotoğrafçısı fotoğrafları - wedding photography

Kıbrıs düğün fotoğrafları
Dış mekan çekim

Kıbrıs düğün fotoğrafçısı fotoğrafları - cyprus wedding photos

Kıbrıs düğün fotoğrafları
Tüm gün fotoğraf çekimi

Kıbrıs mağusa DAÜ Beach Club düğün fotoğrafçısı fotoğrafları

Kıbrıs düğün fotoğrafları