Kıbrıs Lefkoşa Girne Magusa en iyi düğün fotoğrafçıları - cyprus wedding photography

Kıbrıs düğün fotoğrafları – Gizlem & Omaç

Kıbrıs ’ta düğün, nişan veya balayı fotoğrafçısı arayan çiftler genelde bana tavsiye üzerinden ulaşıyorlar. Ancak Gizlem & Omaç çifti web sayfama doğrudan ulaşarak benimle iletişime geçen çiftlerden. Düğünlerine 8 ay kala rezervasyonlarını yaptırdıklarından fotoğraf çekimi için planlama süremiz bir hayli uzun ve rahattı. Genelde Kıbrıslı çiftler kuaför hazırlıktan düğün sonuna kadar süreçte çekim istedikleri için özellikle hazırlık aşamalarında bayan fotoğrafçıyla çalışmak onlar içinde rahatlık oluyor.  Biz düğün fotoğrafçıları bütün gün gelinle birlikte olunca ister istemez bir nedime ya da yakın aile gibi yanlarında oluyoruz ve desteğimizle onları rahatlatıyoruz.

Kıbrıs’a bir gün önceden gelip hazırlıklarımızı yapmıştık bile. O harika gün geldiğinde ise Lefkoşa içindeki kuaförde çiftimizle buluşarak fotoğraf çekimine başladık. Yılların verdiği deneyim olsa da gelinlerimin heyecanlarına ister istemez ortak oluyorum :)

Çekim planımızda her hangi bir gecikme olmadan kuaför ve makyajın bitimiyle birlikte İskele Merit Garden otele doğru yola çıktık.

Çiftimiz Merit Garden’da konaklayacakları için dış mekân çekimlerini otelin bahçesinde istemişlerdi. Bizde otelin çekime uygun tüm alanlarını kullanmayı ihmal etmedik :)  Burada fotoğraf çekimine videocu arkadaşlarda dahil oldular. Düğün fotoğraflarından göreceğiniz gibi damadımız o kadar hareketli ve eğlenceliydi ki zamanın nasıl geçtiğini anlayamadan dış çekimin sonuna geldik.

Otelde çift çekimimiz bitince İskele ’de bulunan düğün mekânı Osman Ağa Kültür evine geçtik. Aile çekimlerini misafirlere görünmeden küçük bir alanda tamamladıktan sonra masa süslemeleri vs. detay çekimleri ile çekimimize devam ettik. İlerleyen saatlerde nikah töreni, ilk dans, pasta kesimi, testi oyunu derken eğlenceye kendini kaptıran davetliler arasında doğal pozlar yakalaya yakalaya çekimimizi bitirdik.

Sevgili Gizem ve Omaç’a Kıbrıs düğün fotoğraf çekimleri için düğün fotoğrafçısı olarak beni tercih ettikleri için teşekkür ediyor ve ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Çekimin Künyesi:

Kuaför                  : Kryolan Lefkoşa
Makyaj                  : Kryolan Lefkoşa
Gelin Buketi          : Flower Station

Kıbrıs düğün fotoğrafları ilginizi çekiyorsa bunlara da göz atabilirsiniz.

Kıbrıs nişan fotoğrafları
Söz ve Nişan Töreni

Kıbrıs düğün fotoğrafları
Balayı çekimi

Kıbrıs düğün fotoğrafları - cyprus wedding photos - fotoğrafçısı

Kıbrıs düğün fotoğrafları
Dış çekim

Kıbrıs düğün fotoğrafçısı fotoğrafları - wedding photography

Kıbrıs düğün fotoğrafları
Düğün günü çekimi

Kıbrıs mağusa DAÜ Beach Club düğün fotoğrafçısı fotoğrafları

Kıbrıs düğün fotoğrafları
Dış mekan çekimi

Kıbrıs karmi rum köyü düğün fotoğrafı

Kıbrıs düğün fotoğrafları | G&O