Kıbrıs düğün fotoğrafçısı - Cyprus wedding photography

Kıbrıs düğün fotoğrafları – Gözde & Hakkı

Dış çekim

Son yıllarda İstanbul gibi büyük şehirlerde düğünlerini yaptırıp dış çekimlerini ise balayı veya küçük kaçamak tatillerine planlayarak Kıbrıs, Alaçatı, Kapadokya, Bozcaada, Bodrum, Fethiye gibi biz düğün fotoğrafçılarının bayıldığı yerlerde yaptıran o kadar çok çift görüyorum ki, inanın oralara gitmek yorucu olsa da çok keyif alıyorum ve saati unutup çekime doyamıyorum.  Hele konu Gazimagusa, Girne, Lefkoşa, Karpaz, kısaca Kıbrıs olunca bir başka seviniyorum. Sık sık belirttiğim gibi Kıbrıs benim ikinci evim sayılır. Hem arkadaşlarım hem de balayı ve düğün fotoğraf çekimleri bahanesiyle her yıl 5-6 kez gitmeden duramadığım güzel ülkem.

Bu sene Kıbrıs ’ta çekimini yaptığım 4.çift, sevgili Gözde ve Hakkı ile, eski İngiliz köyü Karmi ‘de buluştuk. Tabi ki her çekim öncesi yaptığım gibi çekimde kullanacağımız bölgeleri önceden gezerek sürpriz bir durumla karşılaşmamak için tedbirimi almıştım o gün. Her ne kadar bütün yerleri bilsem de, çok güzel fotoğraflar çektiğiniz yerler başka bir tarihte uygun olmayabiliyor. Nasılsa altımızda araba var ve fazladan gezintinin kimseye zararı yok. :)

Kıbrıs düğün fotoğraflarımızı çekmeye başladığımız Karmi köyü her zamanki gibi sakin ve insana huzur veren sokaklarıyla bizi bekliyordu. Hava ise yeterince güzel ama bir yandan “çabuk olun akşama doğru yağarım” der gibiydi. Zaten bir gün önce yağmurlu bir Girne günü olduğundan hava ve Kıbrıs ‘ın genel iklimi sebebiyle ben çok rahat şekilde çekime devam ediyordum. Böyle güzel mekânlarda ister istemez hem düğün fotoğrafçısı oluyorum hem de turist rehberi gibi etrafı tanıtırken buluyorum kendimi :)

Bir sonraki durağımız ise belki de Kıbrıs ‘ın en güzel tarihi yapısı olan Bellapais Manastırı’ndayız. 12.yüzyılda Roma döneminde inşa edilmiş bu yapı bazı yerleri tahrip olsa da hala ayakta ve inanılmaz güzel bir konumda misafirlerini bekliyor. Biz gittiğimizde yoğun bir yabancı turist kafilesi vardı. Bu yüzden dilediğimiz gibi her yerini kullanamasak ta göreceğiniz gibi çok güzel fotoğraflar çıktı.

Kıbrıs fotoğraf çekimimizin son mekânı ise tahmin edeceğiniz gibi Kıbrıs plajlarıydı. Ekim’in son günleri olması sebebiyle plajlar çok sakindi. Zaten yaz ayıda olsa biz insanların yüzdüğü plajları pek kullanmıyoruz. Sahil çekimimizde “gelinlik kirlenme derdimiz yok nasılsa” diyerek keyif içinde bu düğün çekimini tamamladık.

Kıbrıs düğün fotoğrafçısı olarak beni tercih eden sevgili Gözde ve Hakkı’ya bir ömür mutluluklar diliyorum. İşte Kıbrıs Düğün Fotoğrafları.

Kıbrıs düğün fotoğrafları ilginizi çekiyorsa bunlara da göz atabilirsiniz.

Kıbrıs düğün fotoğrafları
Tüm gün düğün çekimi

Kıbrıs Lefkoşa Girne Magusa en iyi düğün fotoğrafçıları - cyprus wedding photography

Kıbrıs düğün fotoğrafları
Balayı çekimi

Kıbrıs düğün fotoğrafları - cyprus wedding photos - fotoğrafçısı

Kıbrıs düğün fotoğrafları
Dış çekim

Kıbrıs düğün fotoğrafçısı fotoğrafları - cyprus wedding photos

Kıbrıs düğün fotoğrafları
Düğün günü çekimi

Kıbrıs mağusa DAÜ Beach Club düğün fotoğrafçısı fotoğrafları

Kıbrıs nişan fotoğrafları
Söz ve Nişan Töreni

Kıbrıs Düğün Fotoğrafçısı