Kapadokya düğün fotoğrafçısı - wedding photographer cappadocia wedding photos, kapadokya düğün fotoğrafları

Kapadokya Düğün Fotoğrafları – Ümit & Gökhan

Kapadokya, hem tarihi hem de jeolojik yapısından dolayı oldukça özel bir yer. Bu nedenle de UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alıyor. Düğün, nişan veya save the date çekimi için, Kapadokya gibi özel bir mekândan daha güzel bir tercih olabilir miydi?

Çekim kararımızdan sonra ilk iş Kayseri’ye uçak biletlerini almak ve araç kiralama işini halletmek oldu. Malum Kapadokya bölgesi geniş bir alan ve mümkün olduğunca her yerde fotoğraf çekmek amacındayız. Rotamızda en bilindik yerlerden; Göreme milli parkı, Uçhisar kalesi, Paşabağları, Ürgüp, Güvercinlik vadisi, Peri bacaları ve aşk vadisi gibi birbirinden güzel atmosferler var.

Kapadokya’da düğün veya nişan fotoğrafları çektirmeyi düşünenlere tavsiyem; bir kaç saatlik çekim paketleriyle yetinmemeleri ve bizimle daha uzun zaman için karar vermeleridir. Bu kadar geniş bir alanı gezmek ve fotoğraflamak gerçekten uzun süreler istiyor. Hele ki sabah erken saatte kalkan balonları da düşününce bana hak vereceksiniz :)

Maalesef zaman sıkıntımızdan dolayı gün doğumunda hava balonlarını fotoğraflama şansımız olmadı ama bir sonraki Kapadokya çekimi için ilk maddem olarak belirledim. Kapadokya’nın o muhteşem atmosferinde çekilmiş düğün fotoğraflarıyla sizi baş başa bırakayım.

Sizde, Kapadokya düğün fotoğrafları gibi özgün fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız bana iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İstanbul’da ücretli bir mekâna vereceğiniz ücrete yakın bir bedelle ulaşımı hallederek birbirinden güzel ve farklı düğün/nişan/save the date fotoğraflarınız olabilir.

Düğün fotoğrafçısı Hande Karayaka

Kapadokya düğün fotoğrafları