İstanbul düğün fotoğrafçısı fotoğrafları - Wedding photos istanbul

İstanbul düğün fotoğrafları – İdil & Cengiz

Düğün gününe kadar aklımdan çıkmayan nadir düğünlerden birisi de bu düğündü desem abartmış olmam herhalde :)
İngiltere Konsolosluğu, çalışanlarına büyük bir jest yaparak kendi bahçesinde düğün yapmalarına olanak sağlıyordu. İdil Hanım’da konsoloslukta çalıştığı için düğünlerini orada yaptılar. Fotoğraflarda göreceğiniz gibi mekân olarak harika bir ortam olması konsolosluğun çalışanlarına ne kadar değer verdiğinin bir göstergesi olsa gerek. Haliyle çekime girebilmek için tüm ekibimize vize alır gibi sayfalar dolusu evrak düzenlemek, sonrasında kabul edilecek duruma getirmek benim için haftalarca düğüne hazırlanmak gibiydi.

O büyülü gün geldiğinde kendimizi erkenden konsolosluğa atmıştık bile. Sevgili İdil ve Cengiz tüm detaylarıyla düğünlerine özenle hazırlandığı için keyifle çekimimize başladık. Masalar, çiçekler ve diğer detayları çektikten sonra çiftimizin binaya girişiyle çift çekimine geçtik.

Konsolosluk içinde birçok yere özel izinle girilmesine rağmen tarih kokan bina içinde çok güzel pozlar yakaladık.

Davetlilerin gelmesiyle sırasıyla kokteyl, nikah derken düğün tüm hızıyla başlamıştı. Son derece nezih davetliler gece boyunca eğlenceye doyamadılar. İngiltere’nin İstanbul Konsolosu da davetliler arasındaydı ve tüm gece boyunca güler yüzü ve sıcakkanlılığıyla geceye renk kattı.

Sizi, bu harika düğünün fotoğraflarıyla baş başa bırakayım.

Bu özel günlerinde düğün fotoğrafçısı olarak beni tercih ettikleri için sevgili İdil ve Cengiz’e teşekkür ediyorum.

İstanbul düğün fotoğrafları