Nişan fotoğrafları - Engaged photos

Selin & Burak – Haydarpaşa Garı’nda bir nişan çekimi

Benim çiftlerimin çoğu nişanından veya düğününden aylar önce her türlü hazırlığını tamamlar. Dolayısıyla biz çekimden aylar önce tanışmış ve bir toplantı yapmış oluruz. Bu toplantıda çiftlerimin tarzını, neyi beğendiğini neyi beğenmediğini, nasıl bir çekim istediğini, benim neler istediğimi vs konuşuruz. Yaniiiii çekim günü son derece organize ve planlı gelişir.

Ama bazen de planlarını çok hızlı yapan, haydi … gün sonra nişanlanalım diyen çiftlerim de yok değil. Bu çiftlerimle değil toplantı yapmak bazen telefonda bile görüşmem mümkün olamayabiliyor. Bu durumda “İnşallah benim tazrımda, detaylara önem veren birileridir” diye içimden dua ederim. Çekim günü de herşey spontane gelişir tabii.

Bu çiftim de bunlardan biri. Sadece çekimden 1 hafta önce damadımla telefonda görüşebildim ama gerek çekimdeki rahatlıklarıyla gerekse renk ve detay tercihleriyle tüm açıkları kapattılar. Sonuçta Haydarpaşa Garı’nın muhteşem mimarisinde nişan fotoğraf çekimimizi gerçekleştirdik.

Selin ve Burak’ın Haydarpaşa garı Nişan fotoğrafları ile sizleri başbaşa bırakayım.

Sevgili Selin & Burak, bu özel gününüzü ölümsüzleştirmek için nişan fotoğrafçısı olarak Hande Karayaka Photography‘i seçtiğiniz için çok teşekkür ederim. Bir ömür boyu mutlu olmanız dileğiyle

Düğün Fotoğrafçısı Hande Karayaka

Haydarpaşa garı Nişan fotoğrafları