Bursa Mudanya Düğün fotoğrafçısı fotoğrafları

Bursa Mudanya düğün fotoğrafları – Simge & Semih

Bursa, düğün fotoğraf çekimleri için farklı mekânlarıyla her kesime hitap edebilecek bir ilimizdir. Düğün fotoğrafçısı arayan çiftimizle yaptığımız planlama ile onlar için en uygun yerin Mudanya olacağına karar verdik. Mudanya deniz kenarı ve ormanlık yeşil alan imkânlarıyla birçok Bursa düğün fotoğrafçısının tercihi zaten.

Çekim planımıza uygun olarak öncelikle yeşil alanları kullanıp sonrasında sahil de gün batımına kadar fotoğraflamak düşüncesiyle kendimizi yeşil alana attık. Şansımıza mevsim olarak Ayçiçek tarlalarının en güzel dönemine denk gelince bu fırsatı kaçırmak olmazdı :)
Ayçiçek tarlalarında biraz oyalandıktan sonra hemen yakındaki şeftali bahçesine girerek çok farklı ve nadir görülen fotoğraf karelerine sahip olduk, eminim sizde beğeneceksiniz.

Buradaki işimiz bitince Mudanya’nın güzel plajlarına rotamızı çevirdik. Ne yazık ki plajlar çok güzel olmasına rağmen pekte temiz olmayan denize sahip bir bölge burası. Burada o kadar çok zaman kaldığımızı saatin 20:30 olduğunda anlayabildik. Normalde 2 saatlik bir çekim anlaşmamız varken 3.5 saat kadar zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık. Çiftlerimiz özenli hazırlandıklarında ve enerjileri yüksek olduğunda zaman kavramı olmuyor galiba :)

Bu çekimde drone ile fotoğraf ve video görüntüleri de alınmış olup video klipi bu sayfada ve videolar sayfasında görebilirsiniz.

Çekim sonunda Bursa’nın en güzel lezzet durağında, bizi muhteşem bir tatla tanıştırıp ağırlayan Simge ve Semih’e teşekkür ediyor ve mutluluklar diliyoruz.

Video klip

Bu çekimde Drone ve kameradan alınan görüntülerle yaklaşık 3.5 dakikalık klip oluşturulmuştur.

Bursa Düğün Fotoğrafları ilginizi çekiyorsa bunlara da göz atabilirsiniz.
Birgül & Fatih
Bursa düğün fotoğrafları
Botanik parkta fotoğraf çekimi
Ezgi & Süleyman
Bursa İnegöl düğün fotoğrafları
Bursa düğün fotoğrafçısı fotoğrafları
Bursa Mudanya düğün fotoğrafları | S&S