Bozcaada düğün fotoğrafları - wedding photos

Bozcaada Düğün Fotoğrafları – Ayşe & Ferit

Ayşe Hanım, “Bozcaada’da düğün fotoğrafları çektirmek istiyoruz” talebiyle bana geldiğinde gerçekten çok mutlu oldum. Her sene mutlaka en az 1 kez gittiğim ve bir nevi huzur bulduğum Bozcaada’da çekim fikri, her zaman bana heyecan ve mutluluk vermiştir. Her gidişimde “Ah burada ne güzel fotoğraflar çekilir” diye iç geçirdiğim her noktasını adım adım gezip düğün, nişan yada save the date fotoğraf karelerini gözümde canlandırdığım harika bir yerdir Bozcaada.

Fotoğraf çekimimize aylar öncesinden karar verdiğimiz için tüm programı yapmıştık ancak yağmuru hesap etmek aylar öncesinde pek mümkün olmuyor. Bir gün öncesinde Çanakkale Geyikli ilçesine geldiğimiz yağmur yağıyordu ve haliyle biraz heyecan yaşadık. Çekim günümüzde ise havada tek bir bulutun kalmaması hatta çekimden sonraki gün tekrar yağmur yağdığını düşünürsek sanırım doğa ana da bizim için epey heyecanlanmıştı :)

Ayşe Hanım ve Ferit Beyi otellerinden aldığımda fotoğraf çekimine hemen başlayarak Bozcaada’nın harika atmosferine kendimiz atıverdik. Birbirinden güzel tarihi sokaklar, üzüm bağları, bir kaç meşhur plaj, sahil derken gün batımında yel değirmenlerinin önünde kendimiz buluverdik. Diğer Bozcaada çekimlerimde kale etrafında da çekim yapıyorken bu sefer çekime geç başladığımız için atlamış bulunduk :)

Balayında veya özel ayarlanmış bir günde böylesine güzel yerlerde fotoğraf çektirmek isteyen çiftleri çok seviyorum. Hem İstanbul gibi büyük şehirlerin sıradanlığından ve kargaşasından kurtuluyor hemde hayallerindeki düğün fotoğraflarına sahip olabiliyorlar.

Sizin de Bozcaada düğün fotoğraflarına bakarken, bizim çekerken aldığımız kadar keyif almanızı umarım.

Sevgili Ayşe ve Ferit, Bozcaada düğün fotoğrafları çekiminizde düğün fotoğrafçısı olarak beni tercih ettiğiniz için teşekkür eder, mutluluklar dilerim.

Bozcaada Düğün Fotoğrafları ilginizi çekiyorsa bunlara da göz atabilirsiniz.
Yeşim & Sefa
Bozcaada Düğün Fotoğrafları
Bozcaada düğün fotoğrafçısı fotoğrafları - wedding photos
Bozcaada Düğün fotoğrafları