Bozcaada düğün fotoğrafçısı fotoğrafları - wedding photos

Bozcaada Düğün Fotoğrafları – Yeşim & Sefa

İstanbul’a yakınlığıyla hem düğün çekimini yaptırmak isteyen çiftlerin hem de biz düğün fotoğrafçılarının favori yerlerindendir Bozcaada. Balayı tatilini fırsat bilip Bozcaada’nın harika atmosferinde en güzel düğün fotoğraflarına sahip olan çiftimiz Yeşim ve Sefa ile 2017 Ağustos ayında yaptık bu düğün çekimini.  Önceleri İzmit’ mi yoksa İstanbul’ mu diye düşünürlerken “bizim düğün fotoğraflarımız farklı olsun” düşüncesiyle Bozcaada’ya karar verdiler.

Aslında çekim yaptığımız gün birçok kişi için hafta sonu ile 30 Ağustos’un birleştirilerek kısa bir tatil kaçamağı yaratmıştı. Bu yüzden Bozcaada sokakları ve sahillerine iğne atsan yere düşmeyecek bir kalabalık hakimdi. Sokaklarda ricalarla boşluk yaratsak ta sahillerde böyle bir şeye imkân yoktu J

Yıllardır sürekli gittiğim bir yer olmasının avantajıyla insanların bilmediği gidemediği koyları tercih ederek hiçbir sıkıntı çekmeden keyifli bir fotoğraf çekimi gerçekleştirebildik. Fotoğraflardan da göreceğiniz gibi sevgili Yeşim ve Sefa neşeli ve pozitif tavırlarıyla birçok düğün fotoğrafçısının aradığı çiftlerden.  Bu avantajla kendimizi sokaklara atıverdik.

Hala eski doğal yapısını koruyabilen Bozcaada sokakları rengârenk kapılarıyla,  güzellikleriyle büyüleyen çiçekleri ve sık sık göreceğiniz duvar resimleriyle dolu taş evleri barındırmakta. Gelen her turistin fotoğraf çekmeden gidemeyeceği kadar güzellikleriyle sizi kendine aşık eden bir yer burası.  Bozcaada kalesinin hemen önündeki asırlık Çınar altında yâda limanda bir kahve içmeden dönülmeyecek yer. Ev yapı reçelleri, hediyelik eşyaları ve tabi ki şaraplarıyla ünlü olunca da dönerken küçük bir çanta doldurmak lazım J

Sokaklar ve Bozcaada kalesi derken artık güneşin etkisini kaybetmesiyle sahillere çıkma vakti geldi. Ben prensip olarak aynı yerlerde defalarca çekim yapsam da çekime başlamadan önce mutlaka ön kontrol ve planlama yaparak hazırlanıyorum. Bu yüzden vakit kaybetmeden daha önceden belirlediğimiz sessiz ve sakin koya giderek burada rahatça düğün fotoğraflarımızı çektik.

İşte Bozcaada düğün fotoğrafları ..

Bozcaada Düğün Fotoğrafçısı arıyorsanız Bozcaada’da düğün, nişan veya save the date fotoğrafları için sizde planlamanızı yaparak benimle iletişime geçebilir ve bir birinden güzel düğün fotoğraflarına sahip olabilirsiniz.

Bozcaada Düğün Fotoğrafları ilginizi çekiyorsa bunlara da göz atabilirsiniz.
Ayşe & Ferit
Bozcaada Düğün Fotoğrafları
Bozcaada düğün fotoğrafçısı fotoğrafları - wedding photographer
Bozcaada Düğün Fotoğrafçısı