Bodrum düğün fotoğrafçısı fotoğrafları - Wedding photos

Bodrum Düğün Belgeseli Fotoğrafları – Julia & Arin

Rusya’da başlayıp Sianji Well-Being Resort Bodrum’da mutlu sona ulaşan bir aşk hikâyesi onlarınki. Aileleri ve arkadaşları da ne hazırlık aşamasında ne de düğün boyunca onları yalnız bırakmadı. Bir Belgesel Düğün Fotoğrafçısı olarak biz bu özel günlerinde onları, arkadaşlarını ve ailelerini adım adım takip ederek her anlarını en doğal karelerle ölümsüzleştirdik.

İşte çiftimizin Bodrum düğün belgeseli fotoğrafları :)

Hazırlıklar tamamlandıktan sonra Julia ve Arin’in arkadaşlarıyla fotoğraflarını çektik.

Arada da fırsat yakalayıp Bodrum’un o nefes kesen atmosferinde birkaç dış mekân pozu çekmeyi unutmadık tabii.

Aile fotoğraflarıyla seremoni öncesi son fotoğraflarımızı tamamladık.

Çekimden yorulan çiftimizi seremoniden önce dinlenmek üzere odalarına gönderip kendimizi biraz dekorasyonun büyüsüne kaptırdık. Göz kamaştıran aşka önlem olarak davetlilere gözlük dağıtmak süper bir fikirdi :)

Mekan güzel, dekorasyon da özenli olunca uzun süre kendimizi kaybettik. Taa ki merdivenin başında Julia ve babasını görünceye kadar. Düğün günlerinin en heyecanlı anları o ‘Evet’ anıdır hep.

Rusların bir düğün âdeti var. Adı “Ekmek ve Tuz”. Bu âdete göre damadın annesi içi tuz doldurulmuş bir ekmek getiriyor. Gelin ve damat bu ekmekten birer parça kopartıp tuza batırıyorlar ve birbirlerine yediriyorlar. Yüz ifadelerinden de anlayacağınız üzere çok lezzetli bir adet değil ama ben bayılıyorum böyle ritüelleri fotoğraflamaya:)

Devamında ise geceye Julia & Arin’in şahane “ilk dansı” ve Julia’nın Arin için özel olarak söylediği şarkı damgasını vurdu. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlencenin devam ettiği bu düğün sonunda bir Bodrum düğün çekimimiz daha sonlandı.

Sevgili Julia & Arin, Bodrum’da gerçekleşen düğün çekiminizde Düğün fotoğrafçısı olarak beni tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Bir ömür boyu mutlu olmanız dileğiyle

Farklı, Bodrum düğün belgeseli fotoğrafları için aşağıdaki linklerden diğer çekimleri inceleyebilirsiniz.

Bodrum düğün fotoğrafları

Stephanie & Pierrre

Bodrum düğün fotoğrafçısı fotoğrafları / wedding photos maça kızı

Bodrum düğün fotoğrafları

Elif & Erdinç

Bodrum düğün, nişan fotoğrafları / wedding photos
Bodrum düğün belgeseli fotoğrafları

Bodrum düğün fotoğrafçısı