Barselona düğün fotoğrafları / Barcelona wedding photos

Barselona Düğün Fotoğrafları – Beste & Sonat

Barselona düğün fotoğrafları

Beste & Sonat, isimlerinden bile birbirleri için yaratıldıkları belli zaten :) Onlar Kasım’da aşk başkadır diyip evlenmek için Barselona’yı seçtiler.

Düğün fotoğraflarından göreceğiniz gibi; Beste, Banu Güven’nin muhteşem tasarımı olan bir gelinlik seçmişti. Ayakkabıları Divan Kundura’ya aitti ve belirtmeliyim ki çekim için o kadar gezmemize rağmen çok rahat etti. Çiçeğini Flor Decor Barcelona hazırladı. Saç ve makyajı ise Maria Lastochka tarafından yapıldı. Bunları söylüyorum çünkü göreceğiniz üzere Barcelona muhteşem bir yer ve siz de balayınızı burada geçirmeyi düşünebilirsiniz. Hatta bunu ölümsüzleştirip birlikte balayı fotoğraflarınızı çekebiliriz.

Damattan bahsetmezsek olmaz tabii. Sonat da yakışıklılığını Network marka bir takımla ve Hotiç ayakkabılarıyla tamamladı.

Türkiye Cumhuriyeti Barselona Başkonsolosluğu’nda kıyılan nikah törenlerinde çok yakın aile bireyleri yanlarındaydı. Nikahtan sonra biz ayrılarak fotoğraf çekimine verdik kendimizi. Her köşesi ayrı plato sanki. Bayılıyorum bu tarihi şehirlere.

Barselona düğün fotoğrafları çekimimizi gün artık battığı için mecburen sonlandırdıktan sonra Beste ve Sonat üzerlerini değiştirdi ve küçük çaplı düğün yemekleri için Plaça Reial’da yeralan Mariscco’ya geçtik. Barselona’da olsak bile Beste, türk düğünlerinin olmazsa olmazı rakıyı elleriyle hazırlayıp servis etti.

Sizi, Beste ve Sonat’ın Barselona düğün fotoğraflarıyla başbaşa bırakayım.

Barselona düğün fotoğrafları