Antalya Side düğün fotoğrafçısı fotoğrafları

Hanzey & Nathan – Düğün fotoğrafları

Bu düğünle ilgili anlatacak o kadar detay var ki hangisinden başlasam bilemiyorum. Öncelikle atmosferden başlayayım. Turkuaz denizle tarihi Apollon Tapınağı’nın birleştiği noktada Antalya Side’de yapıldı nikah seremonisi. Muhteşem bulutlar da bu karelere renk kattı. Herkes düğünden sonra havai fişek patlatır, bu düğünde havai fişeklerin yerine uçak gösterileri vardı :)

Gelinim sade, tek omuzlu Helen gelinliğiyle adeta tapınaktaki tanrıçaydı. O bölgedeki kuaförlere güvenmeyince saçı ve makyajını kendi yaparak hayatımda bir ilk olmayı da başardı :)

Nedimeler elbiseleriyle, sağdıçlar ise kravatlarıyla denizin turkuazıyla uyum içindelerdi.

Nikah seremonisinden sonra tapınakta yaptığımız düğün fotoğrafı çekimlerinde Sümer Tilmaç da misafirimiz oldu. Zaten herkes katalog çekimi yaptığımızı zannediyordu, bir de artistimiz olunca tam oldu :)

Günü teknede yaptığımız partiyle bitirdik. Sizleri çok fazla fotoğrafa boğmamak adına hazırlık ve tekne fotoğraflarından paylaşmadım. Onlar da gelin ve damadıma süpriz olsun…

Düğün fotoğrafçısı Hande Karayaka

Antalya side düğün fotoğrafçısı fotoğrafları

dugunfotografcisi-HN-01dugunfotografcisi-HN-03dugunfotografcisi-HN-04dugunfotografcisi-HN-05dugunfotografcisi-HN-06dugunfotografcisi-HN-08dugunfotografcisi-HN-09dugunfotografcisi-HN-10dugunfotografcisi-HN-11dugunfotografcisi-HN-12dugunfotografcisi-HN-13dugunfotografcisi-HN-14dugunfotografcisi-HN-15dugunfotografcisi-HN-16dugunfotografcisi-HN-17dugunfotografcisi-HN-18dugunfotografcisi-HN-19dugunfotografcisi-HN-20dugunfotografcisi-HN-21dugunfotografcisi-HN-22dugunfotografcisi-HN-23dugunfotografcisi-HN-24dugunfotografcisi-HN-25dugunfotografcisi-HN-26dugunfotografcisi-HN-27dugunfotografcisi-HN-28dugunfotografcisi-HN-29dugunfotografcisi-HN-30dugunfotografcisi-HN-31dugunfotografcisi-HN-32dugunfotografcisi-HN-33dugunfotografcisi-HN-33b-sumertilmacdugunfotografcisi-HN-33cdugunfotografcisi-HN-34dugunfotografcisi-HN-35dugunfotografcisi-HN-36dugunfotografcisi-HN-37

Antalya gibi diğer destinasyon düğün fotoğrafları için tıklayınız

 

Antalya Düğün Fotoğrafçısı Fotoğrafları