Çiftlerimize, istemeleri halinde tek albüm veya albüm seti veriyoruz. Dijital çağda yaşamamıza rağmen, albüme basılmış fotoğrafın güzelliğini hiç bir şey tutmamaktadır. Dijital ekranlar farklı ışık ve renk sıcaklığı sebebiyle fotoğrafların gerçek renk, parlaklık ve netliğini size sunamaz. Albümlerde ise gördüğünüz fotoğraflar doğruya en yakın kalitededir. Bunun nedeni bilgisayarımızla baskı makinasının kalibre olmasıdır.

Fotoğrafçıların çoğu panoramik albüm vermekle birlikte bu albümler yapım tekniği, kullanılan kağıt ve materyaller ile baskı teknolojisi farklılıkları sebebiyle çeşitli kalite skalasına sahiptir.

Panoramik albümlerimizi gerek teknolojisi gerekse yenilikçi bakış açısı ile Türkiye’nin en büyük albüm firmalarından birine, en üst kalite standardı ile yaptırmaktayız.

Albümler aşağıdaki fotoğraflardan da göreceğiniz gibi sayfaların açık haline tek parça olarak basılan yapraklardan oluşmaktadır. Panoramik albümün ana özelliği de budur zaten. Bu özelliği sayesinde ortasında ek yeri bulunmamaktadır. Ancak ölçülendirme konusunda diğer albümlere göre farklı tanımlandığı için çiftlerimizin kafası karışabilmektedir. Panoramik albümler açık haliyle ölçülendirilirler. Bir fotoğrafçı 30×60 cm albüm veriyorum dediğinde o albümün açık halindeki ölçüsünü belirtir. Yani kapalı hali 30×30 cm olacaktır. Normal albümlere göre panoramik albümler çok daha dayanıklıdır. İçerisinde kullandırdığımız kağıt dünyanın en iyi kalite fotoğraf kağıdı olan ipek (silk) kağıttır.

Görseller örnek olup, tasarım ve termin durumuna göre farklılık gösterebilir.

Albüm seti içeriği:
Seçeceğiniz 40 fotoğraftan oluşturulan 30×60 cm
boyutlarında panoramik albüm,
2 adet 15×30 cm boyutlarında aile albümü,
1 adet albüm kutusu,

Tek Albüm içeriği:
Seçeceğiniz 40 fotoğraftan oluşturulan 30×60 cm
boyutlarında panoramik albüm,

Düğün nişan albümü