Alaçatı düğün fotoğrafları fotoğrafçısı

Esma & Erkan – Alaçatı düğün fotoğrafları

Fotoğraf çekmeye aşık bir düğün fotoğrafçısının en çok istediği şey fotoğraf çektirmeye aşık bir çiftle çalışmaktır. İşte Esma & Erkan çiftim de tam bu tanıma uyuyorlar.

Tekrar hazırlanmaya üşendiği için konsept çekimini düğün gününe sıkıştırmaya çalışan, günü koşuşturmayla geçiren gelinler varken bir gelin düşünün ki düğünü Kayseri’deyken sırf çekim için Alaçatı’ya gelsin, İstanbul’dan da düğün fotoğrafçısını getirsin ve çekimini Alaçatı’nın o muhteşem atmosferinde yaptırsın.

Esma Hanım için rüyalarımın gelini diyebilirim :) Bu kadar uyumlu bir grup böyle bir mekanda bir araya gelince nasıl fotoğraflar ortaya çıkmış olabilir acaba?

Havalimanından yola çıkarak kısa bir yolculuktan sonra Çeşme’nin huzurlu ortamına girdik. Biraz nefeslendikten sonra ise Alaçatı Çeşme’nin en iyi kuaförünü ayarlayıp Esma Hanımı profesyonel ellere teslim ederek yine Çeşme’nin en iyi çiçekçisine giderek en güzelinden gelin buketi, tacı ve yaka çiçeğini yaptırarak hazırlıklarımızı tamamladık.

Sonrasında kendimizi Alaçatı sokaklarına ve harika atmosferinde fotoğraf çekimine kaptırıp bir birinden güzel yüzlerce düğün fotoğrafları çektik. Alaçatı’ya tatile gelenler ve esnafın güzel gelinimize olan yoğun ilgisi yüzünden çekimimizi bir hayli sarkıtıp plaj çekimimizi zar zor tamamladık.

Alaçatı’da düğün, nişan veya save the date gibi fotoğraflar çektirmeyi düşünüyorsanız mutlaka hafta içi bir günü tercih edin. Böylece daha sakin ve rahat bir ortamda fotoğraf çektirmiş olursunuz. Diğer yandan bir çok yeri yürüyerek dolaşacağınız için çekim için ortalama 3 saat kadar zaman ayırmayı da ihmal etmemelisiniz.

Alaçatı düğün fotoğrafları ‘na bakıp ta “benimde böyle güzel fotoğraflarım olsun” diyorsanız bu linke tıklayarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Çeşme, Alaçatı düğün fotoğrafları ilginizi çekiyorsa bunlara da göz atabilirsiniz.
Özlem & Resul
Alaçatı Düğün Fotoğrafları
Alaçatı düğün fotoğrafçısı fotoğrafları - wedding photographer photos

Alaçatı düğün fotoğrafları