Alaçatı düğün fotoğrafçısı fotoğrafları

Alaçatı düğün fotoğrafları – Özlem & Resul

Birbirinden güzel tarihi taş evleri ve şehrin içindeki eski değirmenleri ile düğün fotoğrafçılarının ve siz genç çiftlerin düğün fotoğrafı çekimi için can attığı, hayaller kurduğu küçük ve şirin beldemiz; Alaçatı.

Bu yılın şanslı çifti çok uzaklardan Almanya’dan sevgili Özlem ve Resul. Hem Yunanistan‘ın Santorini adasında kısa bir tatil hem de Alaçatı düğün fotoğrafları çekimini bir arada halletme isteğiyle beni aradıklarında “yine bir birinden güzel Alaçatı fotoğrafları çıkacak” hissine kapıldım. İlerleyen günlerde konsept belirleme ve bakış açımızın uyuşması ile bu duygularım daha da pekişince heyecanla gün saymaya başladım.

Alaçatı son yıllarda çok yoğun turist ağırladığı için eskisi kadar rahat ve kolay olmuyor çekimler. Eğer sıradan bir fotoğraf çekimi istemiyorsanız hem düğün fotoğrafçınızı iyi seçmeniz hem de fotoğrafçınızın tavsiyelerine uymanız çok önemli. Sokaklarda ter içinde kalmış ve yüzleri asılmış çiftleri gördükçe üzülmedim desem yalan olur.

Çiftimizle buluştuktan sonra saat 16:40 gibi kendimizi sokaklara atıp keyifle çekime başladık. Daha önceki Alaçatı fotoğraf çekimlerinde kullandığımız ve yeni bulduğumuz noktalarda fotoğraflar çektikçe çiftimiz iyiden iyiye ısınmaya ve daha doğal görüntüler vermeye başladı. Bende poz verdirmeyi sevmiyorum bu yüzden ilk dakikalar alışma süresidir çiftlerin.

Alaçatı sokakları ve değirmenlerde yaptığımız fotoğraf çekimlerimiz bitince kısa bir soluklanma ile kendimizi Alaçatı sahillerine atıverdik. Burası sokaklara göre daha sakin ve rahat olunca kendimizi kaybetmişiz :)  Konsept gereği, ikinci kıyafeti giymemiz gerektiğini hatırlayınca normale döndük diyebilirim. Akşam sekize doğru sahilde sonlandırdığımız bu çekimde Alaçatı düğün fotoğrafları adına çekilmemiş poz kalmadı denebilir. Çiftimizi otellerine bırakıp vedalaşarak güzel bir fotoğraf çekimi yapmanın rahatlığıyla Alaçatı’dan döndük.

Sevgili Özlem & Resul’e mutluluklar diliyor, güzel anılarla ve keyifle Alaçatı düğün fotoğraflarına bakmalarını diliyorum.

Alaçatı düğün fotoğrafçısı Hande Karayaka ile hayalinizdeki düğün fotoğraflarına kavuşmak isterseniz lütfen iletişime geçin.

Çeşme, Alaçatı düğün fotoğrafları ilginizi çekiyorsa bunlara da göz atabilirsiniz.
Esma & Erkan
Alaçatı Düğün Fotoğrafları
Çeşme Alaçatı düğün fotoğrafları

Alaçatı düğün fotoğrafçısı